Uygulama

ZCWATCH Türkçe dilini desteleyen  ” FitCloudPro” uygulaması için yukarıdaki QR kodunu cep telefonunuz ile tarayın. QR Kodunu cep telefonunuz ile taradıktan sonra telefonun sistemine göre yüklenecek olan yazılımı seçerek kolayca kurulumunu yapabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama AppStore ve Playstore’da bulunmaktadır.

(Uyumlu olduğu sistem: İOS8.4 + Android4.4 ve ya üzeri

Uygulamayı indirdikten sonra, uygulama seçeneklerinden daha sağlıklı faydalanabilmeniz için üyelik oluşturunuz. Üyelik oluşturduktan sonra sağdaki ilk sayfaya geleceksiniz.

Bu sayfada cihaz ve uygulama eşleştirmesi yaptıktan sonra, alt kısımda yer alan cihaz bölümünü seçerek alttaki sayfaya geçeceksiniz.

Özel Ayarlar Sayfası

Bu sayfada çeşitli ayarlamalarınızı, kendinize göre yapabilme olanağını göreceksiniz.

Daha sonra Mesaj bildirimi bölümüne geçerek, aşağıdaki sayfa açılacaktır.

Bu sayfada; sağlık, uyku, su içme, kan, oksijen, ateş ölçümlerinizi kontrol edebilir, kayıt altına alarak daha sonra gözlemleme şansına sahip olabileceksiniz.

Mesaj Bildirim Sayfası

Bu sayfada çeşitli ayarlamalarınızı, kendinize göre yapabilme olanağını göreceksiniz.

Mesaj almak istediğiniz SMS ve diğer sosyal medya sayfalarından gelecek mesajları aktif/pasif edebilirsiniz.

ZC-V33T ile size gelen tüm sosyal medya mesajlarını anlık kolunuzdaki asistanla haberdar olma rahatlığını yaşayacaksınız.

IPHONE modelleri için kurulum.
Not; IPHONE kurulumunda, telefonun modeline göre mesajlaşma özelliklerin hepsi çalışmayabilir. Diğer tüm uygulamalar çalışmaktadır.