V0521 kurulumu

V0521 kurulumu için pratik bilgiler

Önemli. İlk olarak saatin ayarlar kısmına gelerek, görüntüle seçeneğini tercih ediniz ve ekran açık kalma ile parlaklık süresini uzatabilirsiniz. Böylelikle daha kolay ayarlarınızı yapabileceksiniz. Unutmayınız ayarlarınızı yaptıktan sonra lütfen tekrar ekran açık kalma ile parlaklık değerlerini en aza indiriniz. Böylelikle şarj sürenizi uzatmış olacaksınız.

 Uygulama kurulumu

Ürünle birlikte size gelen kullanma kılavuzu içerisindeki kare kodunu, telefonundaki QR okuma programını açarak okutunuz. Google Play üzerindeki WearPro uygulamasını göreceksiniz. Yüklemeyi tercih ediniz, yüklendikten sonra uygulamayı açınız. Uygulamada üyelik yaparak giriş yapmanızı tavsiye deriz. Saatinizin BT ayarlarına gelerek (Güç; açık) (Görünürlük; kapalı) durumuna getiriniz. Tekrar uygulamanıza gelerek, alt taraftaki üçüncü sıradaki CİHAZ’I tıklayınız. (CİHAZ BAĞLA) Yeşil bağlantıyı tıklayınız. Smart Watch D8:9B:4C:FB:76:A1 seçiniz. Cihaz bağlantısı otomatik eşleşmiş olacaktır.

 Resmi içine girerek

Buranın içerisine girerek, yeni sorgu cihazı yazısının üstünü tıklayınız. Telefonunuzu bulunca ekrana bilgileri gelecek, telefonunuzun markasının üstünü tıklayarak eşleşmeyi sağlamış olacaksınız.  Eşleşen cep telefonunuzun üzerini tıklayarak, cep telefonunuzda eşleme uyarısını göreceksiniz, etkinleştir tercihini yaparak, telefonunuz ile saatin eşleşmesini sağlamış olacaksınız.

Resmi içine girerek

1 - Gelen arama sesi kapama/açma

2 - Uyarı sesi kapama/açma

3 - Uyandırma sesi kapama/açma

4 - Gelen çağrıyı el sallayarak kapama/cevaplama

Yapmak istediğinizi ayarı üstüne tıklayarak, kapalı/açık seçeneğiniz tercih edebilirsiniz.

 Ayarlar Bölümü

Buradan tüm işlemlerinizin ayarlarını yapabilirsiniz.

BT, Saat, ses, ses düzeyi, görüntüleme fabrika ayarları gibi istediğiniz ayarı yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, yapmak istediğiniz ayarı üstüne gelerek, açılacak alt menüde tercihinizi yapmak olacaktır.

 

Diğer ayrıntılı işlemleriniz için saatle birlikte size gelen kullanma kılavuzundan faydalanınız.