zcwatch

ZCWATCH M1923A PİLOT DALGIÇ OTOMATİK SAAT

ZCWATCH M1923A Pilot Dalgıç Otomatik Saat, Cumhuriyet'imizin 100.cü Yılına Özel

ZCWATCH’tan Cumhuriyet’imizin 100.cü yılına özel saat üretimi. Özellikle otomatik saat sevenler İçin bulunmaz bir koleksiyon.

Saatin tasarımında; arka kapakta Cumhuriyet’imizin (İlk Meclis TBMM) ve ön yüzünde  bayrağımızın simgelerini taşıyan argümanlar kullanılarak tasarlanmış.  Saat hem klasik hem de modern çizgiler taşıyor.

M1923A modeli, 316L paslanmaz çelik kasa ve kordon, safir cam,  otomatik mekanizma, seramik bazel, gece ve karanlık ortamda iç kadran ve seramik bazel göstergelerinde parlama,  20 ATM/200 metre/656 fit Pilot Ve Dalış, su geçirmezlik, Kilitli toka özellikleriyle üst segment bir saat.

Üretim aşamasında hiçbir detaydan kaçınılmayarak gerek maneviyatı ve gerekse kalitesiyle, nesilden nesillere aktarılacak bir hatıra saat.

40mm toka hariç kasa çapıyla erkek için olsa da kadınlarda rahatlıkla kullanabilirler. Estetik ve görsel bakımından mükemmel.

İç kadran tasarımı

Otomatik mekanizma; kolumuzun hareketleri ile yarım daire şeklinde olan disk, sağa sola salınır. Ortadaki rotor yardımı ile çarkları çevirerek zembereği gerer. Biriken enerji çarklara gücünü vererek saatin çalışmasını sağlar. Eğer yeterli hareket sağlanmazsa, kurarak zembereğin yeterince gerilmesini sağlayabiliriz.

Hareketsiz 36 ila 48 saat arası çalışabilmektedir. 

Arka kapak Tasarımı ve Mekanizma

Çalışma şekli  Otomatik & Kurmalı
Üretim  2023
Cinsiyet   Erkek & Uniseks
Bezel   Seramik Fonsiyonel
Rezerv     41 saat
Taş sayısı   24
Titreşim   21.600 A/h
Hareket tipi   Elle kurmalı, otomatik hareket
Mücevher        24 / Taş: 24 – Ligne / mm : 12″ / 26 mm
Fonksiyonlar    Saat, Dakika, Merkezi Saniye, Tarih Takvimi,
24-saat gösterimi/Fonksiyonlar

satış Noktaları

ZCWATCH M1923A ve diğer ZCWATCH ürünlerini AMAZON HEPSİBURADAN11TRENDYOL, ÇİÇEKSEPETİ ve PTTAVM satış platformlarına özel koşullarla satın alabilirsiniz. Ayrıca ticari  partnerimiz www.tarzoldu.com sitesinde de satın alabilirsiniz.

ZCWATCH M1923A PİLOT DALGIÇ OTOMATİK SAAT