On Blue Background

ZCWATCH ZC-V33T

ZCWATCH ZC-V33T Unısex Ultra Akıllı Saat, Ateş Ölçer

ZCWATCH ZC-V33T Gün boyunca retina görüntüsü. Yeni jenerasyon sportif akıllı saat. Vücut ısısı, kalp atış hızı, kan basıncı, kan oksijen, 7 gün dayanıklılık, çoklu spor modu.
Hipetermi alarmı. Vücut sıcaklığınız 36.1* ila 37*C’lik normak sıcaklık aralığını açtığında, titreşim uygulamasıyla vücut ısınızı anlayabilir ve bu uyarı sayesinde sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz.
Kalp atış hızı, kan basıncı ve kandaki oksijen oranı. ZCWATCH V33T entegre çip tasarımı ve çok çekirdekli, verimli işbirliği ile kalp atış hızınızı, basıncınızı ve kandaki oksijen miktarınızı gözlemleyebilir ve bu verileri, uygulamaya senkronize edebilirsiniz. Sağlık durumunuzu her an takip edebilirsiniz.
Birden çok spor modu. Spor ve egzersiz yaparken sizi yönlendirecek çok çeşitli fiziksel modlar ile donatılmıştır. Spor verilerinizi, kalorinizi, adımlarınızı ve yol mesafesini görsel olarak görüntülenir. Spor performansınızı her an takip edebilirsiniz.
ZCWATCH V33T ile derin uyku, hafif uyku ve uyanıklık durumunuzu değerlendirin. Her gece uyku kalitenizi anlamaya yardımcı olmak için uygulamaya kaydedin.
Günde 24 saat gerçek zamanlı sıcaklık ölçümü. Dinamik ölçüm verileri APP ile senkronizse edilebilir. Hassas ateş ölçer özelliği.
Mesaj yollama ve çağrı hatırlatma. Size gelen aramaları, SMS ve diğer uygulamalardan gelen mesaj bildirimleri size hatırlatmak için senkronize olarak titreşir.
Tarzınıza göre APP üzerinden kolaylıkla değiştirilebilir çoklu arayüzler edinebilirsiniz.
Tek şarj ile şarj süresi 7 gün sürer.

işletim sistemi

Android, iOS

+ ÖZELLİKLERİ

1.3” Dokunmatik Ekran, 240mAh Batarya, Senkronize Bluetooth 5.0, Ağırlık 37g, Su Geçirmezlik Seviyesi IP67, 240*240 dpi Çözünürlük, -10/50°C Çalışma Sıcaklığı, Çalışma Zamanı 5-7 gün.

özellikler

1.3″ Renkli Ekran, Çözünürlük: 240*240, Batarya 240mAh, Çalışma Zamanı 5-7 gün, Kalp Atış Hızı İzleme, Kan Basıncı, Spor Adımı, Kalori, Vücut Isısı Ölçümü, Uzun Süre Oturma Hatırlatıcısı, Bilgi Yollama, Gelen Çağrı, Kandaki Oksijen Oranı, Bilek Ekranını Çevir, Uyku, IP67 Su Geçirmez

VIDEO

Kolundaki yardımcın