TEKNOLOJİ MERAKLISI VE ÜRETİCİSİ

ZCWATCH V1223

Zcwatch V1223 Amoled 4.9 cm Hd, Bt Call , Al Asistan Spor&sağlık Yaşam Koçu, Gps Akıllı Saat

1.96 INCH AMOLED FULL EKRAN, SINIRSIZ BİR GÖRÜŞ. Kare HD göz kamaştırıcı 410×502 piksel ekran. Esnek kauçuk kayışı ile daha hassas, daha net ve daha doğal bir görünüş deneyimi. ZCWATCH V1223 ile modayı yakından takip edin! Ultra geniş renk gamı. Süper geniş görüş açısı. Hassas renkler.
ZCWATCH Akıllı Saat, Amoled ekran, BT çağrı, Sağlık izleme ve Toplu arama.
Kalp Atış Monitörü. Profesyonel kalp atış hızı optik sensörü, her yarım saatte bir kalp atış hızı verilerini otomatik olarak toplamak için kullanır.
ZCWATCH ile Borsa Cebinizde! Dünya çapında çeşitli ülkelerden 70’ten fazla borsadan veri alır.
Bluetooth Arama. Telefona cevap vermek artık çok daha kolay. Cep telefonu bluetooth’una tek tuş ile bağlanın. Arama geçmişini, telefon rehberini, görüntüleyip istediğiniz her yerde sesli sohbetin tadını çıkarın!
Kan Basıncı Görüntüleme. Her gün her yerde, kan basıncınızı kontrol edin. Fiziksel ve zihinsel sağlığı korumak için kan basıncını, kandaki oksijen seviyesini izler. Bilimsel uyku yönetimi gibi çeşitli sağlık yönetimi fonksiyonlarını entegre eder.
Profesyonel Spor Analizleri. Egzersizleriniz sırasında; süreyi, mesafeyi, adım sayısını, kalori tüketimini ve kalp atış hızınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca egzersiz hedeflerinizi de belirleyebilirsiniz. Son yedi günün veri kaydını görüntüleyebilirsiniz.
Zengin Fonksiyonlar! Amoled Ekran, BT Çağrı, Sağlık İzleme, Toplu Arama ve Daha Fazlası!
Gelen mesajlar, çağrılar, uyarılar. Kısaca herşey! Her bildirimden haberdar olun.
Çok işlevli NFC. Kapıyı açmak için erişim kartına dokunun ve bileğinizi kaldırın. Şu anda yalnızca 13.56 mhz frekansına sahip şifrelenmemiş erişim kartı desteklenmektedir.
Eğlence şimdi bileğinizde. Çeşitli oyunların tadını çıkarın.
Şarj modundayken, başucu saati modu ile; saati her zaman başucunuzda görüntüleyin.
Bölünmüş ekran modu ile kullanışlı ve hızlı ekran deneyimi.
Hava durumundan her zaman haberdar olun.
Bileğinizi kaldırdığınızda; saat ekranı parlak görünümdedir.
Kişiselleştirebileceğiniz ekran ile siz ne isterseniz o!
Çeşitli menü seçeneği ile stilini tamamla!

zcwatch V1223

Zengin kadran seçeneği ile stilini tamamla! Serbest eller ile daha özgür iletişim. Uyku izleme; derin, hafif, REM veya uyanık olmak üzere farklı uyku aşamalarınızı kaydeder. AI Sesli Asistan ile talimat verin.

SATIŞ SONRASI

Not; ZCWATCH V1223 modelimiz, üretim hatalarına karşılık 1 yıl garanti kapsamında olup ilk 3 ay fabrikasyon hatalarına karşı DEĞİŞİM garantisi veriyor.

AI, Kolunuzdaki asistanınız.