ZCWATCH V33T HAKKINDA

ZCWATCH V33T CE, ROHS, TSE, LVD, EMC VE TAREKS BELGELERİNE SAHİPTİR

ZC-V33T ile gün boyunca retina görüntüsüyle, yeni nesil akıllı spor saat her zaman yanınızda. Her an vücut ısınızı, kalp atış hızınızı ve kan basıncı ile kan oksijen ölçümlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. 7 gün şarj dayanıklılık süresi ve çoklu spor seçenekleriyle en büyük yardımcınız ZC-VT olacak .

ZC-V33T akıllı saatinizle günün 24 saati, gerçek zamanlı sıcaklık ölçümü yapabilirsiniz. Dinamik ölçüm verilerinizi APP ile senkronize ederek kayıt altına alabilirsiniz.

ZC-V33T yüksek ateş alarmı özelliği sayesinde vücut ısınızı 36.1 * C 37 * C’lik normal sıcaklık aralığını aştığında, aşırı vücut ısısı titreşimi yaparak , vücut sıcaklığının zamanında düşük tutulması ve sağlığın daha iyi korunması için ZC-V33T hemen hatırlatma yapacaktır.

Üstün Eşleşme!

Son derece entegre çip tasarımı, çok çekirdekli ve verimli işbirliği, daha doğru kalp atış hızı izleme; yeni kan basıncı izleme yöntemi; vücut durumunuzu hızlı bir şekilde izlemenize ve anlamanıza yardımcı olacak daha fazla kan oksijen işlevi; gerçek zamanlı veriler uygulamaya senkronize edilebilir.

ZC-V33T birden fazla spor modu ile istediğiniz zaman spora başlayın. Çeşitli egzersizler yapmanız için size eşlik edecek çeşitli fiziksel egzersiz modları ile donatılmıştır; spor verileri, kaloriler, adımlar ve kilometre görsel olarak görüntülenir ve attığınız her adım sayılır, spor performansını her zaman anlamanıza ve egzersiz sonucunu bilimsel olarak iyileştirmenize olanak tanır

İnce kadran
İstediğin gibi değiştir
Kadran, saatte serbestçe değiştirilebilir ve itme kadranı, kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için önceden ayarlanmış birçok kadranlarla APP’den ulaşılabilir.

IP67 su geçirmez
IP67 su geçirmezlik performansı, günlük kullanımda sudan korkmaz. Yeni yükseltilmiş sızdırmazlık teknolojisi ile su geçirmezlik performansı günlük yaşamda su geçirmeyi önler.
Not; Sıcak su, kimyasal deterjanlar ve deniz suyu gibi aşındırıcı sıvılar desteklenmez.

ZC-V33T Uyku izleme Her gece uyku kalitesini anlamanıza yardımcı olmak için derin uyku, hafif uyku ve uyanıklık durumunu değerlendirin ve uygulamaya kaydedin.

Mesaj yollama ve çağrı hatırlatma

Gelen aramalar, SMS, WeChat, QQ, Facebook, mesaj yollama ve diğer işlevler için akıllı saat size hatırlatma yapabilmek için eşzamanlı olarak titreşir, elinizi kaldırarak bilgileri görebilirsiniz.

ZC-V33T ‘nin şarj süresi tek şarj ile 7 gün sürer.

Güç kullanımını optimize etmek için yüksek kaliteli polimer enerji tasarruflu piller kullanılır. Genellikle 7 gün boyunca kullanılan, uzun süre dayanan, USB şarjı daha uygundur.

Doğru veri senkronizasyon uygulaması

Akıllı saat uygulamaya bağlandıktan sonra, herhangi bir zamanda kendi sağlık durumunu kontrol etmek için çeşitli ölçüm verileri uygulamaya senkronize edilir.

Özellikler: Kalp atış hızı izleme, kan basıncı, spor adımı, kaloriler, vücut sıcaklığı ölçümü, uzun süre oturma hatırlatıcısı, bilgi, gelen aramalar, kandaki oksijen oranı, uyku ve su geçirmezlik özelliği.

Ürün Parametreleri

ZCWATCH, CE ve ROHS Uluslararası kalite belgelerine sahiptir. RTK8762C ana işletim sistemine sahip olup tam dokunmatik ful HD ekran özelliğiyle öne çıkmaktadır. 
ZC-V33T Türkçe dili desteklidir. 1.3” IPS renkli ekrana sahiptir. Çözünürlüğü  240*240 dpi ‘dır. Cihazın su geçirmez özelliği vardır   ( IP67 ). Çalışma süresi 5 ila 7 gün arasındadır. ZC-V33T’nin Bluetooth özelliği vardır. 5.0 ve üzeri işletim sistemleriyle uyumludur.

Saatin içeriğinde desteklenen diller şu şekildedir : Türkçe, Çince, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Japonca, Lehçe, Portekizce, Rusça.