ZC-V33T'nin Kurulumu Kolay ve Hızlı

ZC-V33T Ön Görünümü

Son zamanların en popüler teknolojik aletlerinden biri olan akıllı saatler, hayatınızı kolaylaştırmakla beraber bir çok üst düzey hizmetleri sizlere sunmaktadır. Tam da bu noktada zcwatch sizlerle birlikte. Şık tasarımı , kullanım kolaylıkları ve türlü hizmetleri ile öne çıkan bir markadır. 

Kasa Arka Görünümü

ZC-V33T, TFT ( Thin Film Transistor ) ekrana sahiptir . TFT , her pikselin 1 ila 4 transistör tarafından kontrol edildiği bir LCD düz panel ekran türüdür. Yan tarafında 2 adet ana ve yardımcı olmak üzere işlev düğmeleri bulunmaktadır. Saatin arka bölgesinde şarj bağlantı kısmı, kalp ritmi sensörü ve sıcaklık ölçümü noktaları bulunmaktadır. Bu özellikler ile her an her yerde vücut sıcaklığınızı ve kalp ritminizi kontrol edebilirsiniz

Şarj

ZCWATCH, 2 saat kadar kısa bir sürede şarj olma özelliğine sahiptir. Saatin kutusunun içinden çıkan USB kablosu  bilgisayar ve benzeri cihazlar ile çok kolay şarj edebilirsiniz. Tek şarj ile 7 gün boyunca kesintisiz bir şekilde ZC-V33T’nin özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

İlk olarak , cihazı açmak için cihazın sağ üst tarafında bulunan ana işlev düğmesine 5 saniye boyunca basılı tutun. Şarj etmek için şarj standını bağladıktan sonra USB arayüzünü takın. Voltajın 5V1A veya 5V2A olması gerekmektedir.

Uygulama

ZCWATCH Türkçe dilini desteleyen  ” FitCloudPro” uygulaması için soldaki QR kodunu cep telefonunuz ile tarayın. QR Kodunu cep telefonunuz ile taradıktan sonra telefonun sistemine göre yüklenecek olan yazılımı seçerek kolayca kurlumunu yapabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama AppStore ve Playstore’da bulunmaktadır.

(Uyumlu olduğu sistem: İOS8.4 + Android4.4 ve ya üzeri

Arayüz

ZC-V33T ‘nin içerisinde 5 adet birbirinden  farklı ve kendine öz konseptleriyle 5 adet özgün tasarım sizlere sunulmaktadır.Ana ekran arayüzü için farklı tasarımları seçebilmek adına ekrana 3 saniye boyunca asıllı tutunuz.( 5. arayüz seçimi , uygulamadan bağımsız bir şekilde değiştirilebilmektedir. ) Cilt ve vücut sıcaklığı ölçümünü ilk kez yaparken , ölçümü yapmadan önce saatiniz en az 5 dakika boyunca bileğinizde takılı olsun. Vücut ısısı ölçülürken oda sıcaklığı  18-32° olmalıdır. Aksi bir durumda ölçüm doğru çıkmayabilir

işletim metodu

Ana işlev düğmeleri ile saatinizi açıp kapatabilirsiniz. Açıp kapamak için 5 saniye basılı tutun. Ekranı açıp kapamak için ise kısa basın.  Yardımcı işlev düğmeleri ile ekran parlak iken spor arayüzüne girmek için 3 saniye basılı tutup açabilirsiniz. Spor modunu başlatmak için kısa basın. Ana ekrandayken, ekrana uzun basarak farklı arayüzleri seçmek için ekrana 3 saniye basılı tutun. Sola kaydırarak bir sonraki ekrana, sağa kaydırarak bir önceki ekrana geçebilirsiniz. Yukarı kaydırarak ekran bilgilerini hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Aşağı kaydırarak kurulum menüsüne ulaşabilirsiniz

ÜRÜN PARAMETRELERİ

ZCWATCH, CE ve ROHS Uluslararası kalite belgelerine sahiptir. RTK8762C ana işletim sistemine sahip olup tam dokunmatik ful HD ekran özelliğiyle öne çıkmaktadır. ZC-V33T Türkçe dili desteklidir. 1.3” IPS renkli ekrana sahiptir. Çözünürlüğü  240*240 dpi ‘dır. Cihazın su geçirmez özelliği vardır   ( IP67 ). Çalışma süresi 5 ila 7 gün arasındadır. ZC-V33T’nin Bluetooth özelliği vardır. 5.0 ve üzeri işletim sistemleriyle uyumludur. Sistemi İOS8.4 ve Android 4.4 üzeri için uygundur. Kutunun içerisinde saat, şarj kablosu, kayış ve kullanma  kılavuzu vardır. Saatin içeriğinde desteklenen diller şu şekildedir : Türkçe, Çince, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Japonca, Lehçe, Portekizce, Rusça.

Asistanınız

ZC-V33T akıllı saatiniz, kolunuzdaki yardımcı asistanınız olacaktır. Tüm spor dallarını destekleyen, saati gösteren , adım, mesafe ve kalori ölçümü, uyku kalitesini ve düzenini ölçen, uzun süre oturma hatırlatıcısına sahip, çağrı görüntüleme, Facebook, Instagram, Whatsapp gibi uygulamalarda bilgi akışı sağlayan, vücut sıcaklığı görüntüleme, zamanlayıcı özelliği, telefonumu bul özelliği, dil seçenekleri, kalp ritmi ve kan ölçümü ile kandaki oksijen ölçümü gibi bir çok fonksiyonel işlevleri bulunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra saatinizi kullanırken almanız gereken önlemler de bulunmaktadır. Ana üniteye sert şekilde darbe almamalıdır. Benzin ve tiner gibi kimyasallarla temas etmemelidir. Güçlü manyetik alanlardan uzak tutulmalıdır. Doğrudan ışık ve ısı cihazlarından uzakta tutulmalıdır. Cihazı hiçbir zaman kendiniz tamir etmeyin ve sökmeyin. Ambalajı, eski pilleri ve eski elektronik ürünleri atın. Banyo yaparken takmayın. ( Sıcaklık 45°’yi aşmamalıdır. )